Miluju víkendy

22. března 2009 v 20:31 |  Melu, melu
Kdo by taky víkendy nemiloval, že? Je tak strašně úžasný pocit, když je na tobě, v kolik vstaneš a co budeš celý den dělat.
Já miluju ale i pátky, po těch je přece hned sobota, takže super. Tenhle pátek jsem se nechala ukecat k odjezdu do kina se sestřenicí a její rodinkou. Sestřenice za mnou přijela domů a čekala na se mnou na její rodiče, kteří pro nás měli přijet. Jako vždy se usadila u počítače a mimo jiné mi projížděla fotky v počítači (což já nesnáším), zatímco já jsem byla v koupelně. Když jí ve čtyři hodiny zavolal tatík, že přijede za půl hodiny, začala jsem lehce šílet a být lehce protivná. Jako vždy, to už ani jinak nejde.
Film byl ale výborný. To my ale přece už víme. Byla jsem na Líbáš jako Bůh potřetí. Prostě miluju tenhle film!
V sobotu jsem nasedla já, bratříček, babička, tatíček a maceška do auta a vyjeli jsme do Prahy. Prahu prostě miluju, co se dá dělat. Ale moc nakoupit jsem toho nestihla. Vlastně nic. Ale je pravda, že tentokrát jsem do Prahy kvůli nákupům nejela. Zato babička si koupila látku na závěsy v ložnici. Když jsme se pak se sestřenicí u ní ukládaly ke spánku, začala onu látku přikládat k oknům, aby následně zjistila, že je to prostě úchvatné! A my jsme jí to musely samozřejmě pořád dokola potvrzovat. Akorát když si vše přeměřila a zjistila, že si koupila tři metry navíc, byla trochu zaskočená.
Dneska jsme slavili čtyřicáté výročí svatby babičky a dědy, kterého jsme my, vnoučata, bohužel nikdy nepoznali. Ale milé je, že v téhle rodince se najde důvod k oslavování snad vždy. To miluju. Proč by se neoslavovalo, že?
Teď jsem zjistila, že na oba gymply, na kterých se nedělají přijímačky, mě vzali. Mám docela radost. Ještě mám dělat přijímačky na jeden, ale nevím, jestli tam vůbec půjdu. Už takhle to je dost velké dilema.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Red*Kiss* *Red*Kiss* | Web | 22. března 2009 v 21:43 | Reagovat

No víš co jà bych dala za to aby me přijali aspoň na jeden z gymplů bez příjmaček ae budu se muset víc učit aby me tam vzali aspoň s tema příjmackama :-) a jinak tě moc zdravím tk aojky ;-)

2 Angee Angee | Web | 25. března 2009 v 21:57 | Reagovat

mno já jsem to ještě nestihla, když se mohlo dávat těch přihlášek víc... x( a taky jsem mohla jít na gympl, ale bála jsem se, že mě tam nevemou (jak jsem zjistila, zcela zbytečně)...

P.S: k těm weekendům... já je nesnáším!! hned ti vysvětlim proč: protože musim aspoň něco dělat... já mám zaracha, ani s matkou nevycházim dobře... takže o weekendu nedělám skoro nic, jenom čumim do blba... a čekám na všední den, kdy budu muset do školy - takže mám radost, že aspoň někam vypadnu (ikdyž škola není to moje nejoblíbenější místo)... takže asi tak x) sry, že se tady vykecávám... snad ti to nevadí x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama